Resim
Resim

Fotoğraflar 2021


1. Gün Ön Test Uygulaması

1. Gün Röportajlar

1. Gün Tanışma Etkinliği

--------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Gün Proje Tanıtımı (Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YABAŞ)

2. Gün Biyoteknoloji Fikir Taraması (Tüm Eğitmenler)

2. Gün Klasik Biyoteknoloji Uygulamaları (Dr.Öğr.Üyesi Ufuk BAĞCI)

2. Gün Modern Biyoteknolojinin Hayatımızdaki Yeri (Doç.Dr. Semra HASANÇEBİ)

2. Gün T.Ü. Merkez Lab (TUTAGEM) Gezisi (Öğr.Gör. Nebiye Pelin TÜRKER)

2. Gün Şehir Turu

--------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Gün DNA Analizleri (Doç. Dr. Semra HASANÇEBİ)

3. Gün Rekombinant DNA Teknolojisi (Doç. Dr. Semra HASANÇEBİ)

3. Gün Gıda Biyoteknolojisi (Prof. Dr. Hacı Ali GÜLEÇ)

3. Gün Bitkiden DNA izolasyonu (Arş. Gör. Metin Burak TATLISES)

3. Gün DNA Miktar ve Kalite Tayini (Öğr. Gör. Emrah AKPINAR)

3. Gün Laboratuvar Uygulamaları Değerlendirilmesi (Öğr. Gör. Dr. Ayten BOSTANCI)
--------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Gün Bitki Biyoteknolojisi (Prof. Dr. Yalçın KAYA)

4. Gün Hayvan Biyoteknolojisi (Doç. Dr. Süleyman KÖK)

4. Gün GDO, Biyogüvenlik ve Biyoetik (Dr. Öğr. Üyesi Necmi BEŞER)

4. Gün DNA Analizinin Adli Bilimlerdeki Uygulamaları (Dr. Öğr. Üyesi Mehmet YABAŞ)

4. Gün Saç Telinden DNA İzolasyonu (Öğr. Gör. Dr. Ayten BOSTANCI)

--------------------------------------------------------------------------------------------------
5. Gün Biyolojide Bilgisayar Uygulamaları ve Biyoenformatik (Dr.Öğr.Üyesi Güzin TUNCA ALPARSLAN)

5. Gün Biyoteknolojik İlaçlar (Prof.Dr. Özlem DEMİRKIRAN)

5. Gün Biyoteknolojide Modelleme ve Simülasyon Uygulamaları (Doç.Dr. Gökhan KAÇAR)

5. Gün PCR ve DNA Parmak İzi Çıkarılması (Öğr.Gör. Emrah AKPINAR)

5. Gün Drama Etkinliği - Biyoteknolojinin Yarını (Mete Arslan KONAK)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

6. Gün Gen Terapi (Dr.Öğr.Üyesi Selma DEMİR)

6. Gün Biyoteknoloji ve Aşı (Doç.Dr. Semra HASANÇEBİ)

6. Gün Biyoteknoloji Ders Planı Geliştirme (Doç.Dr. Ganime AYDIN)

6. Gün Bilim Kurgu Film Seansı ve Biyoetik Tartışma (Doç.Dr. Hikmet SÜRMELİ)

--------------------------------------------------------------------------------------------------

7. Gün Sosyo-Bilimsel Konulara Dayalı Biyoteknoloji Eğitimi (Doç.Dr. Hikmet SÜRMELİ)

7. Gün Öğrencilere Yönelik Tükürükten DNA İzolasyonu (Arş.Gör. Metin Burak TATLISES)

7. Gün Sınıf Ortamında Elektroforez Yapımı (Mete Arslan KONAK)

7. Gün Web 2.0 Araçları I (Dr.Öğr.Üyesi Emir ÖZTÜRK)

7. Gün Web 2.0 Araçları II (Dr.Öğr.Üyesi Emir ÖZTÜRK)

7. Gün Son Test Uygulaması (Mete Arslan KONAK)

7. Gün Gelecegin Teknolojisi Biyoteknoloji-3 Projesi Draması (Mete Arslan KONAK)
--------------------------------------------------------------------------------------------------

8. Gün Sertifikaların Verilmesi ve Kahvaltı Etkinliği
 































Bu içerik 10.08.2021 tarihinde yayınlandı ve toplam 582 kez okundu.